Co należy wybrać, lokatę czy konto oszczędnościowe?

27 02 17 - 09:02

Jeśli komuś udało się odłożyć jakąś kwotę pieniędzy to może się zastanowić nad tym, aby ją w jakiś umiejętny sposób pomnożyć. Do dobrych sposobów można z pewnością zaliczać konto oszczędnościowe lub lokatę bankową. Te dwa rozwiązania mogą składać się z odpowiednich wad oraz zalet. Istnieję niezbędna wiedza, która może być bardzo przydatna zarówno w odniesieniu do lokaty jak i rachunku oszczędnościowego.

 
Czytaj więcej

Modyfikacja pożyczki – najważniejsze informacje

27 01 17 - 15:07

Osoby należące do mądrych kredytobiorców szukają pomocy wiążącej się z programem modyfikacji kredytów hipotecznych – jednak w odniesieniu do wielości takich ofert na dzisiejszym rynku mogą się mylić co do tego jaki typ program jest tym, do którego będą się kwalifikować. Nic dziwnego w odniesieniu do tak wielu nowych ogłoszeń od kredytodawców i informacji o różnych rządowych programach sponsorowanych i niezależnych modyfikacjach kredytu. Kredytobiorcy mogą znaleźć się w potrzasku, kończy się na drapaniu po głowie i zastanawianiu się, od czego zacząć. Oto pomocne informacje na temat podstawowych programów dostępnych dla właścicieli domów.

 
Czytaj więcej

Lokata a konto oszczędnościowe- co lepiej wybrać?

21 10 16 - 11:15

Bardzo często stajemy przed wielkim dylematem, w jaki sposób najlepiej oszczędzać. Jedną z opcji jest lokata, jednakże czy jest ona bardziej korzystna dla potencjalnego klienta niż typowe konto oszczędnościowe? Które rozwiązanie pozwoli nam najpełniej korzystać ze swoich oszczędności w chwili kiedy będziemy tego najbardziej potrzebowali? Porady znajdziesz także na http://www.bezpiecznalokata.com/.

 
Czytaj więcej