Czy odmowa kredytu hipotecznego jest powszechna?

18 06 18 - 12:48

Jeżeli starasz się o kredyt hipoteczny na pewno zastanawiasz się nad dopięciem niezbędnych formalności. W bankach komercyjnych panuje wiele specyficznych zasad dotyczących analizy potencjału spłaty długoterminowego zobowiązania przez kredytobiorcę. Czy odmowa kredytu hipotecznego występuje bardzo często i na jakie sytuacje, formalności powinieneś się w pierwszej kolejności przygotować?

 
Czytaj więcej

Czym charakteryzujemy kredyt gotówkowy?

26 03 18 - 09:18

Zadłużenie gospodarstwa domowego przy dość bezpiecznych przepisach odnoszących się do kształtowania oprocentowania nominalnego i kosztów pozaodsetkowych to naprawdę racjonalna perspektywa. Na jaki rodzaj zadłużenia warto jednak postawić, aby osiągnąć maksymalne korzyści w zakresie płynności budżetu domowego? W artykule porozmawiamy o zaletach i wadach kredytów gotówkowych, zdecydowanie najpopularniejszych w Polsce.

 
Czytaj więcej

Kredyty dla firm.

01 02 18 - 09:28

Kredyt dla firm iWoca.

Wiele firm i przedsiębiorstw bez kredytów gotówkowych nie ma najmniejszych szans, aby w pełni prowadzić swoją działalność. Jest wiele miejsce, gdzie właściciel takiej firmy może zaciągnąć kredyt na bardzo dobrych warunkach. W każdej firmie bardzo ważne są inwestycje. Bez nich przedsiębiorstwo nie ma szans dobrze prosperować. Często zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebne są dodatkowe pieniądze na rozwój danego biznesu. Kredyty formowe w takich przypadkach są bardzo dobrym sposobem, na pozyskanie takich dodatkowych pieniędzy. Wiele banków pomyślało o potrzebach przedsiębiorców i właśnie dla nich przygotowało specjalne oferty kredytów gotówkowych dla firm. Jednym z miejsc, gdzie właściciel firmy może wziąć kredyt gotówkowy na bardzo dobrych warunkach jest kredyt dla firm iWoca. Limit kredytowy jaki można tutaj zaciągnąć to kwota od 5 tysięcy złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Do wzięcia tego kredytu nie jest potrzebne żadne zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ani też zaświadczenie z Urzędu Skarbowego. W internecie dostępny jest kalkulator kredytowy na podstawie którego możemy wyliczyć jakie będą koszta naszego zobowiązania. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel. Sama decyzja kredytowa jest bardzo szybka przekonasz się tutaj ulicaFinansowa.pl.

 
Czytaj więcej