Czy warto korzystać z lokaty?

31 07 19 - 10:11

Coraz więcej osób decyduje się na oszczędzanie korzystają z lokat bankowych które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Banki przygotowały dla nas bardzo dużą ofertę lokat bankowych i warto się im przyjrzeć dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, aby wybrać dla siebie najbardziej korzystną ofertę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania a przy tym również pozwoli nam oszczędzić pieniądze i zarobić. Lokaty to bardzo prosty instrument oferowany nam przez wszystkie banki. Polega on na pożyczaniu pieniędzy do banku i uzyskiwanie z tego tytułu odsetek o określonej wysokości. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie.

 
Czytaj więcej

Warunki finansowe związane z kredytem hipotecznym

06 06 19 - 11:09

Każdy z nas myśląc o kupnie własnego domu bądź też mieszkania zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu bądź pożyczki, jednak w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem okazuje się być kredyt hipoteczny. Niestety większość z nas nie może pozwolić sobie na kupno mieszkania bądź domu za własne pieniądze i musimy skorzystać z pomocy banku. Jak się okazuje kredyty hipoteczne różnią się warunkami umowy - w zależności od banku może się okazać, że będziemy potrzebować innych dokumentów i każdy bank zwróci uwagę na inne czynniki. Bardzo ważne jest również to na, jaką nieruchomość planujemy przeznaczyć pożyczone pieniądze. Ze względu na różne warunki otrzymania kredytu hipotecznego, warto sprawdzić ofertę przynajmniej kilku różnych banków, tylko wówczas będziemy mogli wybrać ofertę która będzie dla nas najkorzystniejsza i spełni wszystkie nasze oczekiwania.

 
Czytaj więcej

Z czym trzeba się pogodzić, zaciągając kredyt samochodowy?

05 04 19 - 13:44

Kredyty samochodowe to wciąż jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu nowego, lub nawet używanego auta. Niestety, konkurencyjność względem innych, analogicznych form kredytowania ma swoją cenę. Dlatego każdy potencjalny kredytobiorca, który zdecyduje się na taki produkt finansowy, winien zapoznać się ze wszystkimi obostrzeniami, które trzeba będzie uwzględnić przy wyborze takiej oferty.

kredyty mieszkaniowe - 17bankow.com
 
Czytaj więcej