Na co zwrócić uwagę przy zaciąganiu kredytów gotówkowych?

13 10 20 - 13:25

Dzisiejszy rynek finansowy pełen jest ofert różnych typów zobowiązań. Jednym z najczęściej wybieranych przez ewentualnych kredytobiorców jest kredyt gotówkowy. Banki mają oczywiście swoje wymagania względem klientów. My zaś powinniśmy umieć wybrać ofertę kredytu, która będzie dla nas rzeczywiście korzystna.

 
Czytaj więcej

Jak wybrać najlepszy kredyt samochodowy

24 07 20 - 16:11

Zakup samochodu to dla wielu osób plan, który prędzej, czy później wypełnią. Jest to dość poważna inwestycja. Dlatego niewiele osób jest w stanie zapłacić za niego z własnej gotówki, stąd popularność kredytów samochodowych. Jak wybrać najlepszy kredyt samochodowy? To bardzo proste, wejdź na www.kredytomania.eu i załatw to w paru krokach.

 
Czytaj więcej

Czy kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie na kryzysowe czasy?

14 05 20 - 11:08

Pandemia, a także narodowa kwarantanna spowodowała u wielu kredytobiorców obawy dotyczące regularnej spłaty zobowiązania. Banki wprowadzają mniej więcej od połowy marca 2020 roku nowe reguły obsługi klienta, również w zakresie pozyskania, czy bieżącej obsługi kredytu konsolidacyjnego. Jakie to zmiany i jak radzić sobie z optymalizacją zobowiązania w trudnych czasach?

 
Czytaj więcej