Warunki finansowe związane z kredytem hipotecznym

06 06 19 - 11:09

Każdy z nas myśląc o kupnie własnego domu bądź też mieszkania zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu bądź pożyczki, jednak w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem okazuje się być kredyt hipoteczny. Niestety większość z nas nie może pozwolić sobie na kupno mieszkania bądź domu za własne pieniądze i musimy skorzystać z pomocy banku. Jak się okazuje kredyty hipoteczne różnią się warunkami umowy - w zależności od banku może się okazać, że będziemy potrzebować innych dokumentów i każdy bank zwróci uwagę na inne czynniki. Bardzo ważne jest również to na, jaką nieruchomość planujemy przeznaczyć pożyczone pieniądze. Ze względu na różne warunki otrzymania kredytu hipotecznego, warto sprawdzić ofertę przynajmniej kilku różnych banków, tylko wówczas będziemy mogli wybrać ofertę która będzie dla nas najkorzystniejsza i spełni wszystkie nasze oczekiwania.

 
Czytaj więcej

Z czym trzeba się pogodzić, zaciągając kredyt samochodowy?

05 04 19 - 13:44

Kredyty samochodowe to wciąż jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu nowego, lub nawet używanego auta. Niestety, konkurencyjność względem innych, analogicznych form kredytowania ma swoją cenę. Dlatego każdy potencjalny kredytobiorca, który zdecyduje się na taki produkt finansowy, winien zapoznać się ze wszystkimi obostrzeniami, które trzeba będzie uwzględnić przy wyborze takiej oferty.

kredyty mieszkaniowe - 17bankow.com
 
Czytaj więcej

Wymarzone M na kredyt

21 02 19 - 09:09

Upragnione mieszkanie to marzenie wielu młodych. Trudno jednak dziś spełnić je od ręki. Stąd coraz częściej sięgają oni po rozwiązania proponowane przez placówki bankowe. Kredyty hipoteczne okazują się doskonałym rozwiązaniem w przypadku, kiedy bardzo poważnie zaczynamy myśleć o zakupie wymarzonej nieruchomości. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, warto zapoznać się z dostępnymi na rynku ofertami, przeanalizować wszelkie koszty i wydatki, a dopiero później wziąć pod uwagę realizację planów mieszkaniowych. Abyśmy w ogóle mogli zacząć myśleć o zaciągnięciu kredytu pod hipotekę, musimy przede wszystkim posiadać jakiekolwiek oszczędności. To wkład własny ma przede wszystkim zapewnić bank o naszej stabilności finansowej, gdyż nie pożyczają one pełnych kwot, potrzebnych na zakup upragnionego M.

 
Czytaj więcej